У Запоріжжі до Дня Соборності відкрили історичну виставку

Просмотров: 362
21 января 2020 21:40
У Запоріжжі до Дня Соборності відкрили історичну виставку фото

У Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка про історію України та її шлях до незалежності.  Експозиція розповідає про створення національного війська та його особливості.

Відвідувачі змогли дізнатися про усе найцікавіше щодо національного війська доби української революції. Тут представлені світлини бійців та командирів, фотографії з різними видами зброї та загальна інформація про те, як зародилося та діяло військо. 

— Ця виставка плакатів — як підручник, який їздить теренами країни. Тут можна згадати про поразки та перемоги українців, якій йшли до незалежності. Спочатку українці вибороли визнання своєї території, з окремою державою та прапором, гербом, кордоном та владою. Потім розбудували Радянський Союз, який занепав. Але держава стала незалежною. Це була головна перемога в українських визвольних змаганнях початку ХХ століття, — розповів завідувач відділу новітньої історії Запорізького обласного краєзнавчого музею Володимир Ліников.

Також Володимир Ліников зазначив, що завдання музею — розповісти містянам про ті події. Країна повинна бути сильною, тоді їй простіше крокувати вперед. Армія — одна з частин, яка робить націю сильною.  

На заході були присутні військовослужбовці та школярі. 

— Ми прийшли більш детально ознайомитися з історичними моментами революції, здобуття незалежності України під час війни з більшовиками. Ці знання та досвід пращурів допоможе нам захищати країну. Такі виставки повинні проходити частіше, щоб кожен знав свою історію, — поділився солдат Національної гвардії Ярослав Карпов.

Виставка в музеї триватиме протягом місяця 

 

Запорізький обласний краєзнавчий музей

Запоріжжя, вул. Троїцька, 29/16

вт – пт: з 9:00 до 18:00 (каса до 17:00);

сб: з 9:00 до 16:00

(каса до 15:00)
вхід: дорослим — 18 грн;

пільговий — 10 грн.

вартість квитків уточнюйте  

Имя:
Ваш комментарий:

Алла
22 января 2020 г. (15:31)

Спасибо даже неслышала за эту выставку, с огромным интересом пойду с детьми.


Похожие новости:
Последние новости: